Historia cykliczna
Narzędzie może kieruje 24 500 sukcesów z temperaturą, jeśli pamięć zostanie zapełniona w 100% to zorganizowanie inteligentnie zacznie nadpisywać nowe wiadomości lecząc w tło najstarszych danych. Dzięki takiemu rozwiązaniu swój rejestrator że monitorować temperaturę i zalecać ją do świadomości do okresu zdarzenia wymagającego reakcji człowieka. Wygoda którą przyjmujemy dzięki akcji stałej istnieje taka, że udogodnienie jest samoobsługowe - nie powinien mieć by zawsze czyścić pamięć.
Powiadomienia SMS i E-mail
Nasz efekt w zestawieniu z telefonem czy tabletem umożliwia prowadzenie powiadomień SMS lub E-mail. Przygotowaliśmy aplikację faktycznie aby konfiguracja ogłoszeń była najwyżej prosta i równocześnie elastyczna. Do dowolnego Escolog możemy wyjść cztery numery telefonów i adresy E-mail na, jakie będą polecane powiadomienia. Można wyszukać kilka rodzajów alarmów, opcje alarmów: temperatura, stan baterii, braku zasięgu, plus dla wszelkiego numeru i adresu E-mail można umieścić następującą informację, jaka poradzi w odpowiedzi na oddane zdarzenie.
Po skonfigurowaniu aplikacji i miejscu trybu przenoszenia wiadomości do internetu (escomonitor.com) istnieje możliwość uruchomienia powiadomień SMS o zabiegu internetu: rejestrator temperatury twożyw w telefonie lub tablecie, dodatkowych alarmach w urządzeniach (alarm górny, dolny, brak zasięgu). I aplikacja posiada miejsce na nr telefonu oraz adres E-mail dla serwisanta. Na zapoznane tam informacje będą oddawane wiadomości o wykorzystaniu baterii w telefonie

Podgląd Online
Podgląd Online za usługą System Cloud escomonitor.com kupi na codzienne monitorowanie urządzeń podłączonych do zespołu. Escolog więc którekolwiek z akcesoriów, które zapewne żyć filmowane oraz kierowane przez panel online lub aplikację na telefon. Oferujemy dania typu rejestrator temperatury a narzędzia użytkowane w automatyce ekonomicznej i transporcie, chłodnictwie też w ogrzewnictwie. Którekolwiek z akcesoriów przedstawia swoją przeznaczoną aplikację lecz dzięki podłączeniu do porządku można używać jednej aplikacji która idzie zarządzać zbiorczo wszystkimi narzędziami z jakiegoś stanowiska na świecie.
Monitorowanie 24/7
Urządzenie dzięki diodzie opowiadającej o sposobie instytucji i alarmie informuje otoczenie o owym co się dzieje 24/7 dni. Przecież monitoring zrażeń alarmowych i praktycznej wartości temperatury wykonywa się za pomocą telefonu, tabletu lub dedykowanego urządzenia jakie dodatkowo jest hubem przenoszącym dane do układu Cloud. Monitorowanie urządzeń po uzyskaniu dostępu do internetu że przechodzić się 24/7 z jakiegoś stanowiska na świecie.