Dutch Passion jest najdalszym na świecie bankiem nasion i którąkolwiek spośród niskich drugich na zbytu firm, które zaczęły sprzedaż nasion marihuany. Oferujemy naszym odbiorcom dużą skalę klasycznych form marihuany a kilka różnych jakości, wśród których wiele tanich również w klasy feminizowanej. Rozpoczęliśmy publikację w 1970 r., i w 1987 r. Oficjalnie bronili się bankiem nasion.

Po wczesne przechowujemy i rozmnażamy najlepsze genetyki marihuany, by oddać domowym hodowcom możliwość na osobiste wyhodowanie odpowiedniej marki marihuana.
Po drugie, kontynuujemy innowacyjność pionierów. W 1990 r. wynaleźliśmy nasiona feminizowane, a ostatnio wyznaczyliśmy najwyższe wzory z feminizowanymi nasionami automatycznie kwitnącymi (‘AutoFem’). Dutch Passion nie nie bał się obejść tradycyjnego zakładania w planu zdobycia lepszych nasion.
Po trzecie, oferujemy naszym odbiorcom najwyższy szczebel usług. Dostali w interesie przez las dekad, dzięki dostarczaniu nasion najdoskonalszej sytuacji i solidności dodatkowo również radujemy się z mienia milionów zadowolonych użytkowników. Gdy z dowolnego względu nie jesteś szczęśliwy spośród znanych nasion, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy twój problem.
Nasza kolekcja nasion wcale nie istniała właśnie wydajna jak już. Stanowimy liczbom partnerem dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej, dlatego potrafią oni dodawać na najwłaściwszej marek nasiona oraz polską dobrze działającą obsługę klienta.


Dutch passion opinieZ indywidualnego powodzie wiedzieliśmy, że właściwa obsługa klienta jest niczym bez najwłaściwszej marki nasion. Nasze przeżycie w regionie umożliwiło nam zrobić wielką sieć profesjonalistów marihuany. Wszystka spośród znajomych zmian jest ściśle wybierana i pisana z zachowaniem najpiękniejszych standardów. Dużo spośród polskich wersji zdobyło ważne satysfakcji oraz uważne są zbyt najodpowiedniejsze kiedykolwiek stworzone odmiany. Takie formy jak White Widow, Blueberry, Skunk #11, Power Plant czy Mazar szły się popularne na całym globie. Dużo z nowopowstałych banków nasion zbudowało własne genetyki budując się na genetykach odmian Dutch Passion.
Nasze legendarne kategorie są nadal tak łatwe, kiedy stanowiły w latach ‘80 i ‘90, dużo spośród nich oficjalnych stanowi teraz, także w wersjach tradycyjnych, jak natomiast w feminizowanych. Naszym głównym sensem jest zwrócenie polskim użytkownikom wysoko wydajnych nasion marihuany, z bieżącego powodu w znanym magazynie znajduje się około 50 innych odmian.

Jeśli znajdziemy największej jakości inną klasę, ustalimy ją do własnej kolekcji, czasami kosztem mniej znanej odmiany. W ów sposób żywimy konkurencyjną selekcję najbardziej ekonomicznych również głęboko wydających się genetyk. Wszystka różna odmiana pragnie stanowić naprawdę piękna, żeby uzyskać się do lokalnego programu, a polskie nadzieja w nie istnieje tak poważna, że dbamy je publicznie, prowadząc internetowy serwis uprawy, przed wejściem ich do sprzedaży. Bardzo kilka banków nasion proponuje taki gatunek otwartości w układzie do bieżących wersji, mamy sposobność, że przekona cię to o solidności własnej nazwy także predyspozycje do dania najdoskonalszej cech a znacznie bogatych genetyk.

Automaty DutchPassionZakupy w Dutch Passion oznaczają bezpieczeństwo dla lidera na targu. Dużo z swoich odbiorców ufa Dutch Passion z lat a nawiązuje obok nas zakupy, zdając sobie myśl, że wśród zapewniania najwyższej klas nasion, pomożemy także rozwiązać wszystkie wątpliwości dotyczące nasion. Akurat mamy sporo złych użytkowników, może sama skarga na tydzień, na tysiące sprzedawanych nasion. To absolutnie przyzwoity wynik, ale staramy się go ciągle poprawić. Kupujący mogą zapoznawać się z nami mailowo, telefonicznie, przez skype czy oraz poprzez całość spośród forum internetowych. Zwykle jesteśmy do twojej sile.

Celem Dutch Passion jest dostanie zaufanym partnerem dla własnych hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej. W 2012 r. obchodzimy 25 dużych sukcesów lat prace. Wynik ten przeżył uzyskany dzięki dobrym odmianom, które skończyli także dzięki obsłudze klientów, wśród których dużo staje się stałymi nabywcami. Wybrani spośród nich wyhodowali całą kolekcję nasion Dutch Passion i regularni się hodowcami koneserami, którzy idealnie wiedzą każdą, nawet małą różnicę pomiędzy odmianami, które przekazujemy.


Orange bud dutch passion