Dutch Passion jest najstarszym na świecie bankiem nasion oraz samą spośród słabych nowych na zbytu firm, które rozpoczęły sprzedaż nasion marihuany. Oferujemy naszym kontrahentom pełną gamę klasycznych odmian marihuany również kilka nowych kategorii, wśród których znacznie prostych więcej w grup feminizowanej. Zaczęliśmy pozycję w 1970 r., zaś w 1987 r. Oficjalnie bronili się bankiem nasion.

Po wczesne podnosimy i rozmnażamy najlepsze genetyki marihuany, żeby oddać swym hodowcom okazję na własnoręczne wyhodowanie dobrej jakości marihuana.
Po inne, kontynuujemy innowacyjność pionierów. W 1990 r. wynaleźliśmy nasiona feminizowane, a ostatnio wyznaczyliśmy najwyższe modele z feminizowanymi nasionami automatycznie kwitnącymi (‘AutoFem’). Dutch Passion wcale nie bał się obejść stereotypowego badania w planie kupienia lepszych nasion.
Po trzecie, oferujemy naszym klientom najwyższy zakres usług. Pozostaliśmy w biznesie przez las dekad, dzięki dostarczaniu nasion najwyższej sytuacji oraz niezawodności dodatkowo i radujemy się z bycia milionów zadowolonych klientów. Jeżeli z jednego warunku nie jesteś wynagrodzony z znanych nasion, umów się z nami, a my rozwiążemy twój temat.
Nasza kolekcja nasion nigdy nie była właściwie okazała jak już. Jesteśmy kluczowym partnerem dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej, bowiem mogą oni tworzyć na najostrzejszej sytuacje ziarna także swoją dobrze działającą obsługę klienta.


Dutch passion opinieOd jednego początku wiedzieliśmy, że dobra obsługa konsumenta jest niczym bez najodpowiedniejszej cesze nasion. Swoje poczucie w przemyśle dało nam zrobić dużą sieć profesjonalistów marihuany. Którakolwiek z znanych jakości jest dokładnie wybierana i uwalniana z użyciem największych standardów. Dużo z krajowych grup zdobyło ważne satysfakcji i szczegółowe są zbyt najprawdziwsze kiedykolwiek stworzone odmiany. Takie odmiany jak White Widow, Blueberry, Skunk #11, Power Plant czy Mazar były się słynne na wszelkim globie. Dużo z nowopowstałych banków nasion stworzyło własne genetyki korzystając się na genetykach odmian Dutch Passion.
Nasze ważne klasy są jeszcze tak atrakcyjne, gdy istniały w latach ‘80 i ‘90, dużo spośród nich tanich jest natychmiast, także w opcjach tradycyjnych, kiedy dodatkowo w feminizowanych. Naszym głównym obiektem jest udzielenie swym odbiorcom wysoko wydajnych nasion marihuany, spośród bieżącego sensu w znanym magazynie znajduje się około 50 innych form.

Jeśli znajdziemy najwyższej klas inną jakość, przedstawimy ją do krajowej kolekcji, czasami kosztem mniej znanej formy. W ów tryb żywimy konkurencyjną selekcję najbardziej oszczędnych także słusznie targujących się genetyk. Jakaś nowoczesna odmiana potrzebuje być właściwie ciekawa, żeby kupić się do znajomego katalogu, i nasze pewność w nie jest naturalnie cała, że kontrolujemy je otwarcie, prowadząc internetowy dziennik uprawy, przed postanowieniem ich do sprzedaży. Bardzo mało banków nasion oferuje taki stopień otwartości w kontakcie do kolejnych kategorii, mamy nadzieję, że przekona cię zatem o solidności swej spółki i energii do dostarczenia najwyższej cesze oraz wyraźnie sprawnych genetyk.

Dutch passion seedsHandle w Dutch Passion oznaczają zaufanie dla prowadzącego na bazarze. Wiele z własnych klientów oczekuje Dutch Passion od lat również postępuje u nas zakupy, zdając sobie sytuację, że oprócz dostarczania najdoskonalszej klas nasion, pomożemy także rozwiązać każde myśli dotyczące nasion. Akurat starej dużo niezadowolonych użytkowników, może sama skarga na tydzień, na tysiące sprzedawanych nasion. To wcale dobry wynik, ale staramy się go jeszcze poprawić. Klienci mogą rozumieć się z nami mailowo, telefonicznie, przez skype lub oraz przez jedyne z forum internetowych. Zawsze istniejemy do twojej sile.

Celem Dutch Passion jest dostanie zaufanym partnerem dla swoich hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej. W 2012 r. obchodzimy 25 pełnych sukcesów lat praktyki. Przypadek ten został zrobiony dzięki uznanym odmianom, które dokonali dodatkowo dzięki obsłudze klientów, wśród których wielu zatrzymuje się stałymi nabywcami. Wybrani spośród nich wyhodowali całą kolekcję nasion Dutch Passion oraz pozostali się hodowcami koneserami, którzy świetnie znają każdą, nawet drobną różnicę między odmianami, które oferujemy.


DutchPassion Blog