Dutch Passion jest najstarszym na świecie bankiem nasion także jedyną spośród małych innych na zbytu marek, które podjęły sprzedaż nasion marihuany. Oferujemy swym użytkownikom dużą paletę klasycznych form marihuany także kilka ostatnich jakości, wśród których dużo tanich więcej w opcji feminizowanej. Rozpoczęliśmy czynność w 1970 r., zaś w 1987 r. Oficjalnie bronili się bankiem nasion.

Po wstępne sprzątamy i rozmnażamy najlepsze genetyki marihuany, żeby oddać swym hodowcom szansę na osobiste wyhodowanie doskonałej jakości marihuana.
Po różne, kontynuujemy innowacyjność pionierów. W 1990 r. wynaleźliśmy nasiona feminizowane, a ostatnio wyznaczyliśmy najwyższe standardy z feminizowanymi nasionami automatycznie kwitnącymi (‘AutoFem’). Dutch Passion nigdy nie bał się obejść tradycyjnego dochodzenia w zamyśle pozyskania lepszych nasion.
Po trzecie, oferujemy polskim odbiorcom największy zakres usług. Pozostaliśmy w zakładzie przez las dekad, dzięki dostarczaniu nasion najwyższej próbie oraz niezawodności dodatkowo i cieszymy się z bycia milionów zadowolonych użytkowników. Jeżeli z każdego sensu nie jesteś spełniony spośród krajowych nasion, umów się z nami, a my rozwiążemy twój problem.
Swoja kolekcja nasion absolutnie nie stanowiła naprawdę okazała jak już. Jesteśmy czołowym partnerem dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i medycznej, dlatego umieją oni dzielić na najwspanialszej formy nasiona także własną dobrze działającą obsługę klienta.


Blog DutchPassionZ indywidualnego powodzie wiedzieliśmy, że droga obsługa odbiorcę jest niczym bez najwłaściwszej cech nasion. Swoje sprawdzenie w wydziale umożliwiło nam stworzyć dużą sieć profesjonalistów marihuany. Wszystka spośród naszych grup jest ściśle wybierana i produkowana z utrzymaniem najpiękniejszych standardów. Dużo spośród bliskich klas zdobyło ważne satysfakcje i dokładne są za najpiękniejsze kiedykolwiek stworzone odmiany. Takie rasy jak White Widow, Blueberry, Skunk #11, Power Plant czy Mazar stały się znane na wszelkim globie. Wiele z nowopowstałych banków nasion opracowało własne genetyki budując się na genetykach odmian Dutch Passion.
Nasze legendarne wersji są jeszcze tak wspaniałe, kiedy dawny w latach ‘80 i ‘90, dużo z nich prostych jest teraz, zarówno w kategoriach tradycyjnych, kiedy a w feminizowanych. Naszym głównym charakterem jest udzielenie naszym odbiorcom wysoko wydajnych nasion marihuany, spośród aktualnego względu w rodzimym magazynie spotyka się około 50 różnych grup.

Jeśli znajdziemy najszerszej klasie różną grupę, wpiszemy ją do znanej kolekcji, czasami kosztem kilka ciekawej odmiany. W owy wyjście myślimy konkurencyjną selekcję najbardziej oszczędnych także najlepiej wydających się genetyk. Jakaś kolejna forma musi żyć faktycznie piękna, żeby osiągnąć się do bliskiego indeksu, i polskie pewność w nie jest właściwie cała, że dbamy je otwarcie, prowadząc internetowy serwis uprawy, przed wejściem ich do transakcji. Bardzo kilka banków nasion świadczy taki poziom otwartości w kontaktu do tamtych wersji, mamy nadzieję, że przekona cię ostatnie o mocy naszej jednostki także możliwości do podania najdoskonalszej marek także najbardziej kreatywnych genetyk.

Dutch passion opinieZakupy w Dutch Passion oznaczają bezpieczeństwo dla prowadzącego na placu. Dużo spośród znajomych użytkowników ufa Dutch Passion od lat i kontynuuje u nas zakupy, przekazując sobie sytuację, że obok dostarczania najwyższej klasy nasion, pomożemy także rozwiązać wszystkie wątpliwości dotyczące nasion. Skąd matki moc złych klientów, chyba jakaś skarga na tydzień, na tysiące sprzedawanych nasion. To całkowicie niezły wynik, ale staramy się go dalej poprawić. Mężczyźni mogą zapoznawać się z nami mailowo, telefonicznie, przez skype bądź oraz poprzez jedyne spośród forum internetowych. Jednak stanowimy do twojej sile.

Celem Dutch Passion jest stanie swym partnerem dla domowych hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej. W 2012 r. obchodzimy 25 dużych sukcesów lat prace. Wynik ten został osiągnięty dzięki bogatym odmianom, które przygotowali także dzięki obsłudze klientów, wśród których dużo stoi się stałymi nabywcami. Wybrani z nich wyhodowali pełną kolekcję nasion Dutch Passion również stabilni się hodowcami koneserami, którzy zdecydowanie rozumieją każdą, nawet minimalną różnicę pomiędzy odmianami, które sprzedajemy.


Dutch passion