Dutch Passion jest najstarszym na świecie bankiem nasion oraz pojedynczą z wyjątkowych drugich na bazaru firm, które rozpoczęły sprzedaż nasion marihuany. Oferujemy polskim użytkownikom szeroką skalę klasycznych odmian marihuany oraz mało innych form, wśród których dużo tanich także w kategorii feminizowanej. Rozpoczęliśmy publikację w 1970 r., natomiast w 1987 r. Oficjalnie staliśmy się bankiem nasion.

Po wczesne oszczędzamy i rozmnażamy najlepsze genetyki marihuany, żeby oddać swym hodowcom okazję na osobiste wyhodowanie odpowiedniej cesze marihuana.
Po przeciwne, kontynuujemy innowacyjność pionierów. W 1990 r. wynaleźliśmy nasiona feminizowane, a ostatnio wyznaczyliśmy najwyższe wzory z feminizowanymi nasionami automatycznie kwitnącymi (‘AutoFem’). Dutch Passion wcale nie bał się obejść stereotypowego myślenia w końcu dostania lepszych nasion.
Po trzecie, oferujemy swym klientom największy poziom usług. Zabawili w interesie przez wiele dekad, dzięki dostarczaniu nasion najdoskonalszej odmiany oraz pewności oraz też bawimy się z stanowienia milionów zadowolonych klientów. Gdy z każdego początku nie jesteś wynagrodzony spośród swoich nasion, skontaktuj się z nami, i my rozwiążemy twój temat.
Swoja kolekcja nasion zupełnie nie była naprawdę cenna jak obecnie. Stanowimy głównym dostawcą dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej, bo mogą oni pragnąć na najzdrowszej właściwości nasiona i naszą świetnie działającą obsługę klienta.


Nasiona feminizowane Dutch PassionZ jednego początku wiedzieliśmy, że miła obsługa odbiorcę jest jak bez najświetniejszej klasie nasion. Nasze badanie w przemyśle umożliwiło nam zbudować dużą sieć profesjonalistów marihuany. Każda z lokalnych form jest dokładnie wybierana i sporządzana z utrzymaniem największych standardów. Dużo z narodowych wersji zdobyło ważne satysfakcji oraz zdecydowane są za najlepsze kiedykolwiek stworzone odmiany. Takie kategorii jak White Widow, Blueberry, Skunk #11, Power Plant czy Mazar były się popularne na wszystkim świecie. Wiele z nowopowstałych banków nasion opracowało swoje genetyki korzystając się na genetykach odmian Dutch Passion.
Nasze popularne klasy są wciąż tak atrakcyjne, gdy były w latach ‘80 i ‘90, wiele spośród nich oficjalnych jest dzisiaj, także w grupach tradycyjnych, jak oraz w feminizowanych. Naszym podstawowym obowiązkiem jest złożenie polskim kontrahentom wysoko wydajnych nasion marihuany, spośród bieżącego argumentu w znanym magazynie wydobywa się około 50 innych wersji.

Jeśli znajdziemy najznakomitszej klasie inną odmianę, wejdziemy ją do krajowej kolekcji, czasami kosztem kilka atrakcyjnej formy. W współczesny sposób żywimy konkurencyjną selekcję najbardziej nowatorskich oraz ładnie wydających się genetyk. Jakaś różna klasa potrzebuje żyć rzeczywiście wyjątkowa, by złapać się do naszego programu, a swoje grupa w nie stanowi rzeczywiście poważna, że hodujemy je otwarcie, prowadząc internetowy serwis uprawy, przed wpisaniem ich do transakcji. Bardzo mało banków nasion oferuje taki stopień otwartości w stosunku do ostatnich wersji, mamy okazję, że przekona cię ostatnie o trwałości naszej firmy i sprawności do podania najdoskonalszej próby i wyjątkowo niezawodnych genetyk.

Dutch passion masters at workZakupy w Dutch Passion oznaczają bezpieczeństwo dla prowadzącego na bazarze. Wiele z znajomych użytkowników ufa Dutch Passion z lat a rozwija u nas zakupy, zdając sobie sprawę, że obok dostarczania najdoskonalszej wartości nasion, pomożemy i rozwiązać wszystkie partie dotyczące nasion. Nie zamierzamy wielu niezadowolonych klientów, może jedna skarga na tydzień, na tysiące sprzedawanych nasion. To całkowicie przyzwoity wynik, ale staramy się go coraz poprawić. Odbiorcy mogą łączyć się z nami mailowo, telefonicznie, przez skype lub jeszcze poprzez jedyne z forum internetowych. Jednak stanowimy do twojej decyzji.

Celem Dutch Passion jest stanie zaufanym partnerem dla swoich hodowców marihuany rekreacyjnej i leczniczej. W 2012 r. obchodzimy 25 dużych sukcesów lat praktyce. Przypadek ten stał uzyskany dzięki wielkim odmianom, które spowodowali także dzięki obsłudze klientów, wśród których wielu zatrzymuje się stałymi nabywcami. Pewni spośród nich wyhodowali całą kolekcję nasion Dutch Passion oraz zawodowi się hodowcami koneserami, którzy zdecydowanie wiedzą każdą, nawet niewielką różnicę między odmianami, które oferujemy.


Blog DutchPassion